دیگر اخبار

شبکه تجاری کشاورزی، اگرینیتو با حضور وزیرتعاون، رونمایی می‌شود

خبر اگرینیتو 2 سال قبل

شبکه تجاری کشاورزی، اگرینیتو با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور رونمایی می‌شود

 به گزارش روابط عمومی اگرینیتو، استارتاپ اگرینیتو توسط محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در روز یکشنبه هفتم دی ماه رونمایی می‌شود.

شبکه اگرینیتو  که با توجه به کمبودها و قابلیت های بازار ۷۰ میلیارد دلاری این حوزه شکل گرفته و فعالیت می‌کند، با ایجاد پلتفرم خرید و فروش محصولات و خدمات و نهاده‌های کشاورزی، زمینه را برای حذف واسطه‌ها و تسهیل خرید و فروش بدون واسطه فراهم می‌کند.این پروژه در قالب یک استارتاپ در شتاب‌دهنده تخصصی بخش کشاورزی IBC آغاز به کار کرده است. شتاب‌دهنده تخصصی کشاورزی IBC به عنوان یک تعاونی، ماهیتی مدیریتی و تسهیلگری دارد و به عنوان یک هاب نوآوری تجارت الکترونیک در صنعت کشاورزی کشور محسوب می‌شود. از جمله مهم‌ترین اهداف این شتاب‌دهنده ایجاد بانک‌های اطلاعاتی مورد نیاز حوزه کشاورزی و راه‌اندازی سامانه جامع شتاب‌دهی با رویکرد کشاورزی تعاون‌محور است.

این رونمایی در آیین افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون ایران «منتا» و اندیشکده تعاون انجام می‌شود. در این رونمایی، مخاطبان، خدمات و ارزش‌های ایجاد شده توسط استارتاپ اگرینیتو  تشریح خواهد شد.

ادامه فرایند خرید